HomePalīdzība
Kā padarīt sludinājumu efektīvāku
Lai gūtu lielāku atsaucību pret jūsu sludinājumu, piedāvājam jums izrediģēt to, izcelt un pacelt sludinājumu saraksta augšā, publicēt IN «Petits» preses izdevumos, ilustrēt ar fotogrāfijām vai parādīt tiem, kam tas varētu būt interesants.

Rediģēt sludinājumu

Ja jūsu sludinājums gūst mazu atsaucību, pārbaudiet, vai tā teksts ir sastādīts pareizi. Iespējams, to vajadzētu papildināt. Daudzās rubrikās ir pieejami preces vai pakalpojuma raksturojumi, ko izmanto daudzi apmeklētāji paplašinātai meklēšanai. Nevajadzētu aizmirst arī par cenu. Vienmēr ir vērts nedaudz samazināt cenu salīdzinājumā ar citiem līdzīgiem piedāvājumiem.

Kā rediģēt sludinājumu

Izcelt sludinājumu un palielināt tā prioritāti

Sludinājuma teksta izcelšana ar krāsainu rāmīti un pustrekno šriftu ir labākais veids, kā padarīt sludinājumu labāk pamanāmu uz citu piedāvājumu fona. Sludinājumu saraksts izskatās diezgan vienmuļi, tāpēc sludinājuma izceltais teksts būs atšķirīgs no pārējiem, kā rezultātā sludinājumu izlasīs lielāks portāla apmeklētāju skaits.

Palielinot prioritāti, sludinājums tiks pacelts saraksta sākumā. Tas ir vienkāršs veids, kā piesaistīt apmeklētāju uzmanību jūsu piedāvājumam. Kā pirmais sarakstā, tas var ieņemt pirmo vietu arī lasītāju skaita ziņā.


Prakse rāda, ka visiedarbīgākais veids, kā piesaistīt desmitiem un simtiem portāla lietotāju jūsu piedāvājumam, ir izmantot iepriekš aprakstītos servisus vienlaicīgi.

Kā palielināt sludinājuma prioritāti
Kā izcelt sludinājumu

Izvietot sludinājumu IN «Petits» preses izdevumos

Šis serviss ļaus paplašināt sludinājuma lasītāju pulku un līdz ar to gūt lielāku atsaucību jūsu piedāvājumam. Ar to varēs iepazīties izdevniecības nama «Petits» preses izdevumu lasītāji.

Vairāk par preses izdevumiem
Kā iesniegt sludinājumu presē

Pievienot fotogrāfijas

Fotogrāfijas varēs sekmēt jūsu darījumu panākumu. Ja jūsu piedāvājums negūst atsaucību, pārliecinieties, ka sludinājumam ir pievienots foto. Fotogrāfija ļaus aplūkot jūsu piedāvāto objektu. Turklāt, caurskatot lappusi, sludinājums ar foto vairāk izcelsies salīdzinājumā ar sludinājumiem bez foto.


Kā pievienot fotogrāfijas

Pārsūtīt sludinājumu draugam

Varbūt jums jau ir zināms, kas varētu atsaukties uz jūsu piedāvājumu. Atsūtiet viņiem saiti uz jūsu sludinājumu — un jums nebūs jāgaida zvani un ziņojumi no citiem apmeklētājiem.

Sameklējiet sarakstā sludinājumu, ko vēlaties pārsūtīt. Atzīmējiet to ar ķeksīti un uzspiediet pogu «Parādīt izvēlētos». Rezultātā uz ekrāna būs redzams izvēlētais sludinājums ar saiti «Sūtīt pa e-pastu». Uzklikšķinot uz šīs saites, atvērsies jauns lodziņš. Lauciņā «Norādiet e-pasta adresi» ievadiet e-pasta adresi, kas pieder personai, ko jūs vēlētos ieinteresēt ar savu piedāvājumu. Nosūtiet pogu «Sūtīt».

Objekta izvietošana kartē

Ja jūs iesniedzat sludinājumu portāla sadaļā «Nekustamais īpašums», jums ir iespēja parādīt objekta atrašanās vietu Latvijas kartē ar marķieri. Izmantojot šo servisu, ir iespējams palielināt jūsu sludinājuma lasītāju skaitu, pateicoties kartes uzskatāmībai.

Lūdzam pievērst uzmanību, ka kartē papriekšu parādās prioritārie sludinājumi. Vēl jo vairāk, ja sludinājums ir izcelts, tad arī kartē objekta marķieris būs izcelts. Citu sludinājumu marķieri kļūst redzami tikai pēc lietotāja papildu manipulācijām ar karti (pārvietošanās pa karti, tā mēroga vai atveidošanas izmaiņas).

Kā izvietot objektu kartē
Kā palielināt sludinājuma prioritāti
Kā izcelt sludinājumuSaikne ar redaktoru | Palīdzība | Reklāma | Cenas

Noteikumi | Privātuma politika
Copyright © 2022 SIA ADV Service
Reģ. nr. 40203026199