HomePalīdzība
Kā strādāt ar publicētiem sludinājumiem

Portālā Reklama.lv ir iespējams ne tikai iesniegt sludinājumus, bet arī strādāt ar tiem pēc to iesniegšanas. Bez tam, jūs varat izmantot papildu servisus, lai palielinātu sava sludinājuma efektivitāti un līdz ar to gūt lielāku atsaucību no mūsu portāla apmeklētāju puses.

Mani sludinājumi

Guvuši pieeju pie šīs sadaļas, jūs varēsiet viegli un ātri strādāt ar portālā publicētajiem sludinājumiem.

Vairāk par sadaļu «Mani sludinājumi»

Sludinājuma rediģēšana

Publicētā sludinājuma teksta izmaiņas, tajā norādītās cenas un citas informācijas izmaiņas. 

Kā rediģēt sludinājumu

Sludinājuma publikācijas laika pagarināšana

Sludinājuma izvietošanas pagarināšana uz jebkādu laiku robežās no 1 dienas līdz 1 mēnesim. Iespējams, jūs ilgāku laiku negūstat vēlamo atsaucību uz savu sludinājumu. Esiet pacietīgi un pagariniet tā izvietošanu portālā. Pamēģiniet arī padarīt to efektīvāku.

Kā padarīt sludinājumu efektīvāku
Kā pagarināt sludinājuma publikācijas laiku

Sludinājuma dzēšana

Parastais sludinājuma izvietošanas laiks ir 2 nedēļas. Ja jūs vairs nevēlaties gūt atsaucību uz savu sludinājumu, izmantojiet šo funkciju. Esiet uzmanīgi, dzēšot sludinājumu, jo tas tiks izdzēsts no portāla bez atjaunošanas iespējas.

Kā izdzēst sludinājumu

Sludinājuma izcelšana

Sludinājuma teksta izcelšana ar krāsainu rāmīti un pustrekno šriftu ir labākais veids, kā padarīt sludinājumu labāk pamanāmu uz citu piedāvājumu fona. Sludinājumu saraksts izskatās diezgan vienmuļi, tāpēc sludinājuma izceltais teksts būs atšķirīgs no pārējiem, kā rezultātā sludinājumu izlasīs lielāks portāla apmeklētāju skaits.

Kā izcelt sludinājumu

Sludinājuma prioritātes palielināšana

Jūsu sludinājums tiks pacelts saraksta sākumā. Tas ir vienkāršs veids, kā piesaistīt apmeklētāju uzmanību jūsu piedāvājumam. Kā pirmais sarakstā, tas var ieņemt pirmo vietu arī lasītāju skaita ziņā.

Kā palielināt sludinājuma prioritāti

Darbs ar fotogrāfijām

Sludinājuma ilustrēšana. Jums ir iespēja pievienot trīs foto. Tos vienmēr ir iespējams izdzēst vai nomainīt pret jauniem. Ieteicam jums publicēt sludinājumu ar foto — tas var sekmēt jūsu darījuma panākumu.

Kā strādāt ar fotogrāfijām

Nekustamā īpašuma objekta izvietošana kartē

Ja jūs iesniedzat sludinājumu portāla sadaļā «Nekustamais īpašums», jums ir iespēja norādīt objekta atrašanās vietu Latvijas kartē. Izmantojiet šo bezmaksas servisu, lai padarītu jūsu sludinājumu ērtāk pieejamu kartes lietotājiem.

Kā izvietot objektu kartēSaikne ar redaktoru | Palīdzība | Reklāma | Cenas

Noteikumi | Privātuma politika
Copyright © 2022 SIA ADV Service
Reģ. nr. 40203026199