HomePalīdzība / Kā strādāt ar publicētiem sludinājumiem
Kā izdzēst sludinājumu

Uzklikšķināt uz saites vēstulē

Pēc sludinājuma iesniegšanas portālā jūsu elektroniskajā pastā obligāti pienāks informatīvs paziņojums. Iepazinušies ar tā saturu, jūs atradīsiet saiti sava sludinājuma dzēšanai. Šī saite parādās arī pārskata lappusē, kas veidojas pēc sludinājuma iesniegšanas portālā.

Pirms izdzēst, pārliecinieties, ka jūs gatavojaties izdzēst pareizo sludinājumu. Uzspiežot pogu «Dzēst», jūsu sludinājums tiks izdzēsts no portāla.

Nosūtīt īsziņu (SMS)

Ja jūs esat aizmirsuši vai nozaudējuši kodu un paroli sludinājuma dzēšanai, jūs varat izmantot maksas SMS servisu sludinājuma dzēšanai.

  1. Sameklējiet savu sludinājumu portālā. Šim nolūkam labāk izmantot portāla meklēšanas sistēmu, bet var arī tāpat atrast jums vajadzīgo sludinājumu atbilstošas sadaļas kopsarakstā.
    1. Kā atrast jums vajadzīgo sludinājumu portālā

  2. Uzklikšķinot uz sludinājuma, tiks atvērta tā kartīte. Apakšā jūs redzēsiet saiti «Dzēst», kuru piespiežot, atvērsies lodziņš ar instrukciju. Ievērojiet, ka jūs varēsiet izdzēst sludinājumu tikai ar nosacījumu, ka sūtīsiet īsziņu no mobilā telefona, kura numurs ir norādīts sludinājuma tekstā.


 

Pakalpojuma cena

Izmantot sadaļu «Mani sludinājumi»

Sludinājumu ir iespējams izdzēst arī, ja jums ir pieejama sadaļa «Mani sludinājumi». Tad jums būs iespēja izdzēst vairākus sludinājumus uzreiz.

Kā piekļūt sadaļai «Mani sludinājumi»

Atzīmējiet ar ķeksīšiem dzēšamos sludinājumus un izvēlieties pieejamo komandu sarakstā komandu «Dzēst». Uzspiediet pogu «OK». Jūs varat arī izvēlēties dzēšanai tikai vienu sludinājumu, uzklikšķinot uz piktogrammas «Dzēst sludinājumu».Saikne ar redaktoru | Palīdzība | Reklāma | Cenas

Noteikumi | Privātuma politika
Copyright © 2022 SIA ADV Service
Reģ. nr. 40203026199