HomePalīdzība / Kā strādāt ar publicētiem sludinājumiem
Kā izcelt sludinājumu

Izcelt sludinājumu pēc tam, kad tas būs publicēts portālā

Jums ir iespēja izcelt jūsu sludinājumu uzreiz pēc tā iesniegšanas portālā. Uzspiežot pogu «Turpināt», jūs nokļūsiet maksas servisu pasūtīšanas lappusē.

Uzspiežot pogu «Pievienot», pēc noklusēšanās var izvēlēties nedēļu ilgu izcelšanu. Ja jūs vēlaties izcelt savu sludinājumu uz ilgāku laiku, vienkārši norādiet citu dienu skaitu lauciņā «Termiņš». Bez sludinājuma izcelšanas jūs varat arī palielināt tā prioritāti.

Kā palielināt sludinājuma prioritāti

Izmantot sludinājuma kartīti

  1. Sameklējiet savu sludinājumu portālā. Šim nolūkam labāk izmantot portāla meklēšanas sistēmu, bet var arī tāpat atrast jums vajadzīgo sludinājumu atbilstošas sadaļas kopsarakstā.
    1. Kā atrast jums vajadzīgo sludinājumu portālā 

  2. Uzklikšķinot uz sludinājuma, tiks atvērta tā kartīte. Apakšā jūs redzēsiet saiti «Izcelt», kuru piespiežot, jūs pāriesiet pie pakalpojuma apmaksas izvēles lodziņa.


Pakalpojuma cena

Izmantot sadaļu «Mani sludinājumi»

Izmantojot sadaļu «Mani sludinājumi», jūs varat izcelt uzreiz vairākus sludinājumus.


Atzīmējiet ar ķeksīšiem izceļamos sludinājumus un izvēlieties pieejamo komandu sarakstā komandu «Izcelt». Uzspiediet pogu «OK». Jūs varat arī izvēlēties izcelšanai tikai vienu sludinājumu, uzklikšķinot uz piktogrammas «Izcelt sludinājumu».
  1. Norādiet izcelšanas periodu (dienas).

  2. Apstipriniet savu pasūtījumu, uzspiežot pogu «Turpināt». Ja vēlaties atgriezties atpakaļ un mainīt izcelšanas perioda ilgumu, uzspiediet pogu «Atgriezties».

  3. Izvēlieties vēlamo darbību un uzspiediet pogu «Turpināt».

  4. Ja jūs izvēlējāties «Samaksāt par pakalpojumu tūlīt», uz ekrāna parādīsies jūsu pasūtījums. Jūs varat samaksāt par to divos veidos, uzspiežot atbilstošo pogu. Ja jūs vēlaties izdzēst no reklāmas groza pasūtīto pakalpojumu, uzspiediet pogu «Dzēst».Saikne ar redaktoru | Palīdzība | Reklāma | Cenas

Noteikumi | Privātuma politika
Copyright © 2022 SIA ADV Service
Reģ. nr. 40203026199