HomePalīdzība / Kā strādāt ar publicētiem sludinājumiem
Kā palielināt sludinājuma prioritāti

Palielināt sludinājuma prioritāti pēc tam, kad tas būs publicēts portālā

Jums ir iespēja palielināt sava sludinājuma prioritāti uzreiz pēc tā iesniegšanas portālā. Uzspiežot pogu «Turpināt», jūs nokļūsiet maksas servisu pasūtīšanas lappusē.


Uzspiežot pogu «Pievienot», pēc noklusēšanās var pasūtīt 250 punktus. Ja jūs vēlaties palielināt sava sludinājuma prioritāti par lielāku punktu skaitu, vienkārši norādiet šo skaitu lauciņā «Punkti». Bez sludinājuma prioritātes palielināšanas jūs varat arī izcelt to.

Kā izcelt sludinājumu

Izmantot sludinājuma kartīti

  1. Sameklējiet savu sludinājumu portālā. Šim nolūkam labāk izmantot portāla meklēšanas sistēmu, bet var arī tāpat atrast jums vajadzīgo sludinājumu atbilstošas sadaļas kopsarakstā.
    1. Kā atrast jums vajadzīgo sludinājumu portālā 

  2. Uzklikšķinot uz sludinājuma, tiks atvērta tā kartīte. Apakšā jūs redzēsiet saiti «Paaugstināt prioritāti», kuru piespiežot, jūs pāriesiet pie pakalpojuma apmaksas izvēles lodziņa.

 

Pakalpojuma cena

Izmantot sadaļu «Mani sludinājumi»

Izmantojot sadaļu «Mani sludinājumi», jūs varat izcelt uzreiz vairākus sludinājumus.


Atzīmējiet ar ķeksīšiem izceļamos sludinājumus un izvēlieties pieejamo komandu sarakstā komandu «Paceļt». Uzspiediet pogu «OK». Jūs varat arī izvēlēties prioritātes palielināšanai tikai vienu sludinājumu, uzklikšķinot uz piktogrammas «Paceļt».
  1. Norādiet prioritātes punktu skaitu.

  2. Apstipriniet savu pasūtījumu, uzspiežot pogu «Turpināt». Ja vēlaties atgriezties atpakaļ un mainīt mainīt punktu skaitu, uzspiediet pogu «Atgriezties».

  3. Izvēlieties vēlamo darbību un uzspiediet pogu «Turpināt».

  4. Ja jūs izvēlējāties «Samaksāt par pakalpojumu tūlīt», uz ekrāna parādīsies jūsu pasūtījums. Jūs varat samaksāt par to divos veidos, uzspiežot atbilstošo pogu. Ja jūs vēlaties izdzēst no reklāmas groza pasūtīto pakalpojumu, uzspiediet pogu «Dzēst».Saikne ar redaktoru | Palīdzība | Reklāma | Cenas

Noteikumi | Privātuma politika
Copyright © 2022 SIA ADV Service
Reģ. nr. 40203026199