HomePalīdzība / Kā strādāt ar publicētiem sludinājumiem
Kā strādāt ar fotogrāfijām

Iesniedzot un rediģējot sludinājumu, jums ir iespēja pievienot tam 3 fotogrāfijas JPG formātā (katras fotogrāfijas izmērs — ne vairāk par 3 Mb). Iespēja darboties ar fotogrāfijām pēc sludinājuma iesniegšanas ir pieejama vienīgi sadaļā  «Mani sludinājumi».

Kā piekļūt sadaļai «Mani sludinājumi»

Pirms pievienot jaunās fotogrāfijas, iepazīstieties ar prasībām pret izvietojamām fotogrāfijām, uzklikšķinot uz saites «Prasības pret fotogrāfijām» rediģēšanas formā.

Lai pievienotu sludinājumam jauno fotogrāfiju, norādiet vajadzīgo datni, uzklikšķinot uz pogas «Browse...». Tad uzspiediet pogu «Pievienot fotogrāfiju Nr. 1». Pēc tam fotogrāfija tiks pievienota sludinājumam un jums būs iespēja pievienot vēl divas fotogrāfijas.

Lūdzam ievērot, ka pievienotā fotogrāfija kļūst redzama kopā ar piktogrammu — indikatoru, kas raksturo jūsu augšupielādētās fotogrāfijas kvalitāti. Piktogramma ļaus novērtēt jūsu foto tā publicēšanas iespējai IN «Vesti» avīzēs un žurnālos.


Kā iesniegt sludinājumu presē

Ja jums ir 2 vai 3 fotogrāfijas, jums ir iespēja izvēlēties to, kura tiks atveidota sludinājumu sarakstā. Šim nolūkam izvēlieties to, kas jums labāk patīk, un uzspiediet pogu «Uzstādīt kā galveno». Lai dzēstu izvēlēto fotogrāfiju, uzspiediet pogu ar atbilstošu nosaukumu.Saikne ar redaktoru | Palīdzība | Reklāma | Cenas

Noteikumi | Privātuma politika
Copyright © 2022 SIA ADV Service
Reģ. nr. 40203026199