HomePalīdzība / Kā atrast jums vajadzīgo sludinājumu
Portāla meklēšanas sistēma

Jūsu ērtībai portālā Reklama.lv ir paredzēti vairāki sludinājumu meklēšanas veidi. Izmantojot teksta vai paplašināto meklēšanu, jūs viegli varēsit sameklēt jūs interesējošus piedāvājumus.


Teksta meklēšana

Jums ir pieejama meklēšanas rinda, kas atrodas portāla galvenās lappuses augšējā daļā. Ierakstiet tajā meklējamā objekta nosaukumu, piemēram, «BMW X5», «māja Jūrmalā», vai sludinājuma kontakttālruņa numuru un uzspiediet pogu «Atrast».

Lūdzam pievērst uzmanību, ka sludinājumu meklēšana ir saistīta ar sadaļu, kurā jūs pašlaik atrodaties. Tikai galvenajā lappusē ir pieejama meklēšana visā portālā. Atrodoties kādā jūsu izvēlētā sadaļā, jūs ierobežojat meklēšanu tikai ar šīs sadaļas sludinājumiem.

Paplašinātā meklēšana

Precīzākai meklēšanai izmantojiet funkciju «Paplašinātā meklēšana». Ieteicam izmantot to, izvēloties kādu konkrētu rubriku, piemēram, «Transports, Vieglās automašīnas». Saite «Paplašinātā meklēšana» atrodas lappuses augšējā daļā pa labi. Pārejot uz šo saiti, paplašinātās meklēšanas lodziņā ievadiet detalizētāku meklējamā sludinājuma aprakstu. Nobeigumā uzspiediet pogu «Meklēt!»
Saikne ar redaktoru | Palīdzība | Reklāma | Cenas

Noteikumi | Privātuma politika
Copyright © 2022 SIA ADV Service
Reģ. nr. 40203026199