HomePalīdzība / Sludinājuma iesniegšana
Kā izvietot sludinājumu portālā

 Uzklikšķināt uz saites «Iesniegt sludinājumu»

  1. Uzklikšķināt uz saites «Iesniegt sludinājumu», kas atrodas portāla lappuses augšējā labajā stūrī.  Izvēlieties jums vajadzīgo sadaļu, rubriku, apakšrubriku un kategoriju (ja tā ir pieejama).

  2. Iepazīstieties ar sludinājumu iesniegšanas noteikumiem, pārejot uz saiti «Sludinājumu iesniegšanas noteikumi portālā Reklama.lv» un piekrišanas gadījumā atzīmējot ar ķeksīti izvēles rūtiņu «piekrītu noteikumiem». Uzspiediet pogu «Turpināt».

  3. Atkarībā no sadaļas un rubrikas izvēles jums būs pieejami vairāki lauciņi sludinājuma ievadīšanai. Daži lauciņi, kā, piemēram, «Kontaktu informācija», ir obligāti aizpildīšanai. Tie ir apzīmēti ar sarkanām zvaigznītēm.

  4. Aizpildot formu, speciālajā lauciņā «Jūsu sludinājuma teksts» parādās jūsu topošā sludinājuma teksts. Lūdzam pievērst uzmanību, ka tā garums nedrīkst pārsniegt 1000 zīmju. Pieejamo zīmju skaits ir redzams formas apakšā.

  5. Pievienojiet sava sludinājuma tekstam fotogrāfijas, kas ilustrētu to. Jums ir iespēja pievienot 3 fotogrāfijas.

    Kā pievienot fotogrāfijas

  6. Izlasiet jūsu sludinājuma teksta gala variantu un uzspiediet pogu «Iesniegt». Pēc tam uz ekrāna ir jāparādās ziņojumam «Jūsu sludinājums ir pieņemts» un saitei uz šī sludinājuma kartīti tādā izskatā, kādā to ieraudzīs portāla apmeklētāji. Būs pieejami arī kods un parole sludinājuma dzēšanai.

Iesakam izmantot mūsu portāla papildu servisus, kas palielinās jūsu iesniegtā sludinājuma efektivitāti. Šim nolūkam uzspiediet pogu «Turpināt».

Kā padarīt sludinājumu efektīvāku

Izmantot sadaļu «Mani sludinājumi»


Sadaļā «Mani sludinājumi» ir pieejama funkcija «Iesniegt jauno». Pārejot pēc saites, jūs nokļūsiet pie sludinājuma iesniegšanas formas.
Kā piekļūt sadaļai «Mani sludinājumi»


Saikne ar redaktoru | Palīdzība | Reklāma | Cenas

Noteikumi | Privātuma politika
Copyright © 2022 SIA ADV Service
Reģ. nr. 40203026199