HomePalīdzība / Sludinājuma iesniegšana
Kā iesniegt sludinājumu presē

Iesniegt sludinājumu pēc tā publikācijas portālā

Jums ir iespēja iesniegt sludinājumu presē uzreiz pēc tā iesniegšanas portālā. Uzspiežot pogu «Pasūtīt papildu servisus», jūs pāriesit maksas servisu pasūtīšanas lappusē. Bez izcelšanas un prioritātes palielināšanas portālā Reklama.lv jums būs pieejami preses izdevumi, kuros jūs varēsiet iesniegt portālā publicēto sludinājumu.

Jums tiek piedāvāts preses izdevumu klāsts, ko izlaiž izdevniecības nams «Vesti». Neatkarīgi no sludinājuma rubrikas jums būs iespēja izvietot to tādos populāros Latvijas preses izdevumos kā avīze «Вести Сегодня» un «Telegraf».

 1. Lai pasūtītu sludinājuma publikāciju izvēlētajā avīzē vai katalogā, norādiet vēlamo publikācijas datumu un atkārtojumu skaitu. Dažos gadījumos būs nepieciešams izvēlēties reklāmas paketes tipu vai arī izšķirties par labu sludinājuma publikācijai ar foto vai bez tā. Uzspiežot pogu «Pievienot», uz ekrāna kļūs redzama izvēlētā servisa vērtība.

 2. Pirms ievietot izvēlētos servisus reklāmas grozā, iepazīstieties ar sludinājumu iesniegšanas noteikumiem, uzklikšķinot uz saites «Sludinājumu iesniegšanas noteikumi izdevumos». Ja jūs piekrītat noteikumiem, uzlieciet ķeksīti. Tālāk uzspiediet pogu «Ievietot grozā».

 3. Ja jūsu Interneta sludinājumā ir vairāk nekā 200 zīmju, jums tiks piedāvāts saīsināt tā tekstu. Pēc sludinājuma rediģēšanas jūs pāriesiet pie reklāmas groza, lai apmaksātu pasūtījumu.

 4. Sadaļā «Reklāmas grozs» jūs varat apstrādāt savu pasūtījumu:

  • rediģēt katra iesniegtā sludinājuma publikācijas (saite «Rediģēt servisus»);

  • dzēst publikācijas (saite «Dzēst»);

  • samaksāt par pasūtījumu jums piemērotākā veidā (ar norēķinu karti vai izmantojot Interneta banku).

Lai apmaksātu pasūtījumu, ievadiet savu vārdu un uzvārdu, pēc tam uzspiediet pasūtījuma apmaksas pogu. Jūs pāriesit autorizācijas lappusē. Ja pasūtījuma apmaksa izdarīta veiksmīgi, uz ekrāna būs redzams pārskats, ko varēs izmantot personīgajiem pierakstiem.

Izmantot sludinājuma kartīti

 1. Sameklējiet savu sludinājumu portālā. Šim nolūkam labāk izmantot portāla meklēšanas sistēmu, bet var arī tāpat atrast jums vajadzīgo sludinājumu atbilstošas sadaļas kopsarakstā.

  1. Kā atrast jums vajadzīgo sludinājumu portālā

 2. Uzklikšķinot uz sludinājuma, tiks atvērta tā kartīte. Apakšā jūs redzēsiet saiti «Publicēt presē», kuru piespiežot, pāriesiet pie publikāciju pasūtīšanas lodziņa. Publikācijas pasūtīšanas process ir analoģisks iepriekš aprakstītajiem soļiem.

 3.  

Izmantot sadaļu «Mani sludinājumi»

Sadaļā «Mani sludinājumi» jums ir pieejama funkcija «Iesniegt sludinājumu presē». Uzklikšķiniet atbilstošo piktogrammu. Publikācijas pasūtīšanas process ir analoģisks iepriekš aprakstītajiem soļiem.

Kā piekļūt sadaļai «Mani sludinājumi»


Saikne ar redaktoru | Palīdzība | Reklāma | Cenas

Noteikumi | Privātuma politika
Copyright © 2022 SIA ADV Service
Reģ. nr. 40203026199