HomePalīdzība
Privātuma politika

Privātuma politika

 

Kopš 2018. gada 25. maija Eiropas Savienībā darbojas Vispārīgā datu aizsardzības regula - GDPR (Regula (ES) 2016/679), kas nosaka vienotas prasības personas datu aizsardzībai, apstrādei un apritei.

 

Sludinājumu portāla Reklama.lv datu aizsardzības sistēma nodrošina visus atbilstošos pasākumus, lai mūsu klienti, biznesa partneri un darbinieki varētu paļauties uz drošu personas datu apstrādi. Mēs rūpīgi apstrādājam personas datus, ievērojot skaidri formulētu pamatprincipu kopumu, kas maksimāli palielina likumību, godīgumu un pārredzamību.

 

Kā tiek izmantoti jūsu personas dati

 

Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, Ja jūs tos sniedzat, izmantojot mūsu sludinājumu portāla Reklama.lv pakalpojumus. Jūsu personas dati tiek izmantoti šādiem mērķiem:

- sniegt Jums mūsu sludinājumu portāla pakalpojumus;

- personalizēt piekļuvi sistēmai;

- atjaunināt Jūsu abonēšanas pakalpojumus;

- nodrošināt kvalitatīvu klientu atbalstu;

- sagatavot anonīmu statistiku par portāla izmantošanu. Tas ļauj mums uzlabot un pielāgot skatīšanās iespējas priekš Jums, kā arī piedāvāt Jums aktuālus reklāmas materiālus;

- uzlabot sludinājumu portāla darbību un lietojamību, kā arī pārliecināties, ka attēlotais saturs ir drošs un viegli lietojams gan datorā, gan mobilajās ierīcēs;

- mārketinga un komunikācijas vajadzībām.

 

Mēs vēlamies turet Jūs lietas kursā un informēt par mūsu pakalpojumiem un īpašajiem piedāvājumiem, taču mēs to darīsim tikai tad, ja jūs piekrītisiet saņemt šādu informāciju.

 

Sludinājumu portāla Reklama.lv likumīgās intereses ir uzņēmējdarbība, kvalitatīva servisa un klientu atbalsta sniegšana, jaunu un uzlabotu pakalpojumu izstrāde, maksājumu administrēšana, klientu datu apstrāde, sludinājumu portāla izmantošanas un reklāmas piedāvāšana, sabiedrības informēšana par pašu darbību.

 

Kādus datus mēs vācam un apstrādājam

 

Mēs vācam un apstrādājam šādus personas datus:

- vārds, uzvārds;

- personas kods;

- maksājumu dati;

- E-pasta adrese;

- telefona numurs;

- sludinājumā aprakstītā informācija (piemēram, informācija par automašīnu, nekustamo īpašumu);

Juridiskām personām:

- uzņēmuma e-pasta adrese;

- uzņēmuma nosaukums;

- uzņēmuma pārstāvja vārds, uzvārds.

 

Informējam, ka sludinājumu portālā Reklama.lv tiek izmantoti sīkfaili *.

 

* Sīkdatnes ir neliela informācija, kuru portāls saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, portāla apmeklēšanas laikā.

Tas ļauj serverim apkopot informāciju no pārlūkprogrammas, tāpēc jums nav atkārtoti jāievada dati, atgriežoties portālā.

Vairāk par sīkdatņu darbību Jūs varat uzzināt vietnē www.cookiecentral.com

 

Datu pārsūtīšana trešām personām

Mums rūp Jūsu privātums, un tāpēc Jūsu personas dati nekad netiks pārsūtīti vai pārdoti trešajām personām priekš mērķiem, kas nav paredzēti šajā politikā. Jūsu personas datus var nodot uzticamiem pakalpojumu partneriem, kas sniedz noteiktus pakalpojumus: finanšu, reklāmas, mārketinga vai citus izdevējdarbības pakalpojumus.

Lai novērstu krāpšanas vai citas noziedzīgas darbības risku un nodrošinātu, ka jūsu sniegtā informācija ir pareiza, mēs varam to nodot valdības krāpšanas un noziedzības apkarošanas vadības organizācijām.

Mums ir pienākums atklāt klientu informāciju tiesībaizsardzības iestādēm, ja ir aizdomas par noziedzīgu darbību. Jūsu personas dati tiek aizsargāti arī tad, ja tie tiek pārsūtīti ārpus sludinājumu portāla galvenajām darbības funkcijam. Mēs cenšamies veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai mūsu uzticamie partneri nodrošinātu jūsu personas datu drošu glabāšanu.

Personas dati netiek pārsūtīti uz trešām valstīm (valstīm ārpus ES un / vai EEZ).

 

Kā tiek glabāti Jūsu personas dati

 

Jūsu personas dati tiek turēti drošībā. Tie ir pasargāti no jebkuras organizācijas vai indivīda nesankcionētas piekļuves, izpaušanas, izmantošanas, pārveidošanas vai iznīcināšanas. Šim nolūkam dažādos līmeņos tiek izmantotas dažādas mūsdienu tehnoloģijas un drošības programmas. Mēs esam apņēmušies veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu jūsu datu konfidencialitāti un drošību.

Jūsu personas dati tiks glabāti tik ilgi, cik nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu vai Jūsu uzņēmuma pieprasītos produktus, pakalpojumus un informāciju, lai administrētu Jūsu izvēli un tiesības, kuras esat izmantojis saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku.

Arhivētā informācija tiks glabāta tik ilgi, kamēr Jūsu vai Jūsu pārstāvētā uzņēmuma profils būs aktīvs portālā un 5 gadus pēc Jūsu vai Jūsu pārstāvētā uzņēmuma profila dzēšanas.

 

Trešo pušu vietnes

 

Mūsu sludinājumu portālā var būt saites uz trešo pušu vietnēm. Katrai vietnei ir sava privātuma politika. Ja apmeklējat šādas vietnes, ieteicams, pirms informācijas sniegšanas, vispirms izlasīt to konfidencialitātes politiku. Mēs neesam atbildīgi par citu vietņu privātuma politiku.

 

Personas datu rediģēšana vai dzēšana

 

Ja nepieciešams, Jums ir tiesības jebkurā laikā mainīt, pievienot vai dzēst savus datus. Ja Jūs vairs nevēlaties, lai mēs Jums atsūtītu informāciju par mūsu piedāvājumiem un pakalpojumiem, varat atteikties no papildu ziņojumu saņemšanas, izmantojot e-pastu info@reklama.lv. Ja Jūsu dati tiek izmantoti likumīgās interesēs, Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šo datu apstrādi, taču dažos gadījumos tas var nozīmēt, ka pakalpojums Jums vairs nebūs pieejams.

Ja Jums ir kādi jautājumi par savu personas datu izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@reklama.lv.

Ja Jūs neapmierina mūsu piedāvātie risinājumi vai domājat, ka neveicam nepieciešamās darbības, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē, kas ir datu valsts inspekcija Latvijas Republikā (www.dvi.gov.lv).

 

Izmaiņas politikā

 

Mēs regulāri pārskatām mūsu konfidencialitātes politiku. Visas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā.

 

Datums: 30.11.2020.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Saikne ar redaktoru | Palīdzība | Reklāma | Cenas

Noteikumi | Privātuma politika
Copyright © 2022 SIA ADV Service
Reģ. nr. 40203026199