REKLĀMAS IZVIETOŠANA PORTĀLĀ

Baneru reklāma portālā REKLAMA.LV – ir mūsdienīgs un efektīvs mēdiju produkts, lai piesaistītu lielu apjomu mērķauditorijas. Tas ir viens no labākajiem reklāmas veidiem ne tikai mērķauditorijas piesaistei, bet arī lai veidotu firmas imidžu, kā arī veicinātu atpazīstamību.

Baneru reklāma – šis reklāmas veids sastāv no grafiskās un teksta informācijas. Reklāma tiek izvietota atsevišķā blokā, kurā ir ietverts jūsu produkta attēls un piedāvājums, kā arī teksta informācija. Mēs piedāvājam baneru izvietošanu sadaļās, kas saturiski ir līdzīgas jūsu piedāvājuma tematikai, ar samaksu par reālām banera ekspozīcijām!

Kāpēc jāizvēlas tieši REKLAMA.LV?

1 Plaša auditorijas sasniedzamība

Portāls REKLAMA.LV – šī vietne ir ar lielu apmeklētību un iespējām ievietot reklāmas banerus sadaļās, kas ir saturiski līdzīgas jūsu tēmai. Konversijas rādītāji ir no 2% līdz 35% atkarībā no izvēlētās tēmas un pašas reklāmas kvalitātes.

2 Popularitāte un zīmola atpazīstamība

Pateicoties košai un uzkrītošai reklāmai, lietotāji atcerēsies zīmolu. Tieši  firmas stils pievērsīs viņu uzmanību. Tādējādi jums ir pareizi jānoformē grafiskie attēli baneru reklāmai. Neaizmirstiet izmantot firmas fontu  pievienojot tekstu attēliem, ievietot logotipus utt. Banerim pilnībā jāatbilst uzņēmuma krāsu gammai.

3 Mērķauditorijas atlase

Jūsu vietni katru dienu var apmeklēt tūkstošiem lietotāju, bet vai tas ir lietderīgi, ja šie cilvēki nav ieinteresēti priedāvājumā? Banneru reklāma un tās izvietošana piemērotā tematiskajā grupā piesaistīs tikai tos apmeklētājus, kuri potenciāli var kļūt par jūsu klientu. Atdeve šajā gadījumā ievērojami palielināsies. Ņemiet vērā, ka gala rezultāts lielā mērā ir atkarīgs no jūsu piedāvājuma precizitātes.

4 Tūlītējs rezultāts

Ir daudzi veidi, kā piesaistīt datplūsmu uz resursiem, taču ne visi var nekavējoties sniegt rezultātus. Reklāmas baneris - reklāmas veids, kuru izmantojot jūs redzēsit pirmo apmeklētāju jau pēc dažām minūtēm pēc reklāmas kampaņas uzsākšanas.


Banneru reklāmai, tāpat kā jebkuram citam reklāmas veidam, ir savas priekšrocības un trūkumi. Tomēr ar tās palīdzību jūs varat uzreiz iegūt pirmos lietotājus savā resursā ar minimālu reklāmas budžetu. Banneru reklāma ir universāla un piemērota visu preču un pakalpojumu popularizēšanai.


Baneru izvietošanas cenas

Tehniskās prasības


Saziniāties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

(+371) 27 458 458

info@reklama.lvSaikne ar redaktoru | Palīdzība | Noteikumi
Privātuma politika
Par reklāmas izvietošanu
mūsu portālā
Copyright © 2021 SIA ADV Service
Reģ. nr. 40203026199
Jur. adr.: Brīvības iela 155 k-4, Rīga, LV-1012
Talr.: 67088707, e-pasts: www@reklama.lv